DOA SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ

Kurumsal / Hakkımızda

Hakkımızda

2009 yılında sektöre adımını atan acenteliğimiz bugün Aksaray İli’nde sigorta sektörünün önde gelen kuruluşlarından bir tanesidir.

Günümüzde sektörümüzün en önemli sorunlarından bir tanesi; profesyonel olmayan ve ek iş olarak sigorta acenteliği yapan işletmelerdir.

Her iş alanında olduğu gibi sigortacılıkta da uzmanlaşma çok önemlidir. Sigortacılığın sadece poliçe düzenlemekten ibaret olduğunu düşünen zihniyet artık yok olmaktadır. Bu süreçte sigortacılığı meslek olarak gören ve bu işi sigorta hukukunu bilerek, poliçe düzenlenmesinden hasar anına kadar olan bütün işlemleri hukuk çerçevesinde ve profesyonel olarak yapan acenteler geleceğe gülümseyerek bakmaktadır.

Biz sigortacılğı sadece poliçe düzenleyen dar kıskaçtan kurtararak müşterilerimizin sigorta anlamında bütün yüklerini üzerinden almak amacıyla yeterli donanım ve azimle sizlere hizmet vermeye hazırız.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti ve teknoloji odaklı yeni nesil sigortacılığın öncülüğünü yapmak, toplumun yaşam kalitesini artıran sosyal bir marka olmak vizyonuyla çalışırız.

Toplumumuz için buradayız. Müşterilerimizin sağlıklarını, yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumak, hayatlarının tüm evrelerinde kendilerinin ve ailelerinin yanında olmak için varız.

Bu yolda değerlerimizle ilerleriz; Müşterimiz Önceliğimiz, Güvenilir ve Adiliz, Gerçek Bir Takımız, Öncüyüz.

Müşteri Temsilcilerimiz!

Size en uygun sigorta teklifini almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimize başvurun!